Kontakt

Serwis telefonów Warszawa

Serwis telefonów "NR6.pl"
Al. Prymasa Tysiąclecia 76d
Wola, Warszawa 01-424 Polska

serwis@nr6.pl

Zadzwoń - 737-334-472

O nas, czyli serwis taki jaki być powinien w Warszawie

Jako serwis prowadzący swoją działalność w Warszawie, jesteśmy świadomi, jak ważne jest, aby nasza strona spełniała wszystkie wymagania i oczekiwania naszych klientów. W tym artykule przedstawimy naszą działalność i powiemy, dlaczego uważamy, że jesteśmy serwisem, jaki być powinien w Warszawie.

Nasza misja i wartości

Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom najlepszej jakości usług i produktów, które spełniają ich wymagania i potrzeby. Dążymy do tego poprzez ciągłe ulepszanie naszej oferty i dostosowywanie jej do aktualnych trendów i potrzeb naszych klientów.

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdują się szeroki wybór produktów i usług, które odpowiadają potrzebom naszych klientów. Oferujemy m.in.:

Nasze doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi udzielić Państwu fachowej porady i pomocy.

Nasze ceny

Cenimy sobie transparentność i uczciwość w naszej działalności, dlatego nasze ceny są jasno określone i nie zawierają ukrytych kosztów. Jesteśmy przekonani, że nasze ceny są jednymi z najlepszych na rynku.

Nasze standardy jakości

Dbamy o to, aby nasze produkty i usługi spełniały najwyższe standardy jakości. Nasze produkty są starannie wybierane i testowowane. Każdy z naszych klientó ma być zadowolony z jakości świadczonych przez nas usług.
 

Zajmujemy się wszystkim co związane jest z telefonią komórkową głównie naprawą telefonów komórkowych oraz tabletów wszystkich marek wiodących producentów w Polsce ale też na Świecie.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu urządzeń mobilnych które potwierdzone jest wysokim współczynnikiem zadowolonych klientów.

Zaufało nam wielu aktualnie zadowolonych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Wymieniamy uszkodzone wyświetlacze w telefonach oraz tabletach. Posiadamy specjalistyczne zaplecze serwisowe do napraw uszkodzonych elementów telefonów i tabletów.

Zbite szybki odseparowywujemy od telefonów za pomocą komory kriogenicznej lub drutu molibrendowego na separatorze podgrzewającym wyświetlacz do wysokich temperatur co ułatwia demontaż uszkodzonej szybki w telefonie.

Wymieniamy baterie w telefonach które są spuchnięte, słabo trzymają bądź po prostu gdy telefon nie działa.

Wymieniamy baterie tylko i wyłącznie na nowe i oryginalne. Nie stosujemy zamienników gdyż są problemowe.

Wymieniamy uszkodzone złącza gdy w telefonie nie działa transmisja pomiędzy komputerem lub telefon nie ładuje prawidłowo bądź wcale nie ładuje.

Zazwyczaj złącza ładowania w telefonie uszkodzone są mechanicznie czyli wyrwane bądź wygięte styki złącza. Naprawa jest konieczna kiedy chcemy by telefon działał prawidłowo.

Odzyskujemy również dane z telefonów i tabletów. Zarówno odzysk danych z telefonu do rozpraw sądowych jak i na potrzeby własne. Odzysk danych z telefonu różni się od rozległości uszkodzeń telefonu. Często sama wymiana uszkodzonego wyświetlacza nie wystarczy by dostać się do zawartości telefonu.

Naprawiamy oprogramowanie a dokładniej instalujemy systemy wszystkich producentów telefonów i tabletów. Aktualnie najpopularniej stosowanym systemem jakim jest Andriod rzadko przydarza się uszkodzić system jak w przypadku starszych modeli systemu Android. System iOs w iPhone jest bardziej stabilny od systemu Android jednak usterki zdarzają się dość często.

Naprawa

Phubbing a fonoholizm

Jul 3, 2023 przez Administrator

Phubbing i fonoholizm to dwa powiązane ze sobą terminy, które odnoszą się do nadmiernej... więcej

Phubbing co to jest?

Phubbing co to jest?

Jul 3, 2023 przez Administrator

Phubbing to połączenie dwóch słów: "phone" (telefon) i... więcej

Jak radzić sobie z uzależnieniem od telefonu?

Jul 3, 2023 przez Administrator

Uzależnienie od telefonu, znane również jako uzależnienie od smartfona lub... więcej