Jak odzyskać dane z uszkodzonego telefonu?

Napisane Nov 24, 2019 przez Administrator

Jak odzyskać dane z uszkodzonego telefonu?


Sytuacja w której bywa nawet najbardziej przezorny użytkownik telefonu. Pęknięty ekran, uszkodzony wyświetlacz, telefon nie włącza się, wisi na logo bądź po prostu nie działa.
Tak więc jak dostać się do danych które były w nim zapisane?
Otóż bez naprawy urządzenia będzie ciężko bo jesteśmy ograniczeni w kilku opcjach do wyboru i nie zawsze skutecznych.
Mianowicie albo dane dostęne będą w kopi zapasowej bądź urządzenie naprawi się samo.
Jak wiaodmo samo się nic nie dzieje a ostatnio zapisane dane nie będą zsynchronizowane.
Tak więc nie będzie tak łatwo naszych danych odzyskać w przypadku uszkodzenia urządzenia.

Czy podłączenie kabla USB do połączenia z komputerem coś pomoże?
Otóż nie, bez odblokowania telefonu oraz potwierdzenia komunikacji w telefonie nic nie zdziałamy. Po to telefony są coraz bardziej zabezpieczane przed utratą danych aby później ktoś nieupoważniony nie uzyskał dostępu do naszych danych. Tak więc jest konieczna naprawa urządzenia w celu uzyskania dostępu do danych w nim zawartych. Następnie odblokowanie urządzenia i dopiero kopia danych.

Odzysk samych zdjęć i kontaktów z uszkodzonego telefonu?
Czy to możliwe aby odzyskać same zdjęcia i kontakty z telefonu kóry został uszkodzony bądź jest po zalaniu? Tak są szanse na odzyskanie danych lecz równa się to z naprawą całego urządzenia bądź przywróceniem całości danych bez względu czy jest to jeden numer telefonu zapisany w pamięci telefonu czy jedno zdjęcie w danym katalogu. Odzyskujemy całość zapisaną w urządzeniu bez względu na stan jego uszodzenia. Nie ma możliwości wydobycia jednego numeru bądź zdjęcia, trzeba odzyskać całą pamięć następnie istnieje możliwość wyeksportowania danych na których nam zależy.

Uszkodzony ekran telefonu, a kabel OTG?

Aktualnie sztuczka która się nie sprawdzi, kiedyś była taka możliwość aby uzyskać dosęp do danych w urządzeniu wystarczyło podłączyć się adapterem OTG do telefonu, a następnie uzyskaniu dostępu do danych.
Aktualnie jakakolwiek transmisja jest domyślnie wyłączona a dostęp do danych zablokowany. Inaczej jak bez naprawy urządzenia nie mamy co liczyć na odzysk danych z urządzenia które uległo awarii.
Dlatego więc warto naprawić swój telefon aby uzyskać dostęp do danych w nim zawartych.

Często też nie ma możliwości innej jak poprzez wylutowanie pamięci z telefonu na odzysk danych co jest procesem czasochłonnym jak i kosztowym. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniom naszych klientów posiadamy również i taką usługę w której jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą jakość obsługi odzysku danych z urządzenia. Odzyskujemy dane z telefonów oraz tabletów. Posiadamy specjalnie przeszkoloną kadrę oraz mamy zaplecze serwisowe o laboratoryjnych warunkach dzięki czemu jesteśmy w stanie odzyskać dane z urządzeń typu telefon oraz tablet.


Naprawa

Wymiana wyświetlacza Samsung A41

Jan 18, 2022 przez Administrator

Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung A41 Nasz serwis oferuje Państwu wymianę wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy A41 w korzystnej cenowo ofercie oraz w szybkim czasie. Specjalizujemy się w naprawach telefonów marki Samsung od początku działania naszego serwisu... więcej

Wymiana wyświetlacza Samsung M31

Dec 23, 2021 przez Administrator

Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung M31 Nasz serwis oferuje Państwu wymianę wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy M31 w korzystnej cenowo ofercie oraz w szybkim czasie. Specjalizujemy się w naprawach telefonów marki Samsung od początku działania naszego serwisu... więcej

Wymiana wyświetlacza Samsung A32 5G

Dec 23, 2021 przez Administrator

Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung A32 5G Nasz serwis oferuje Państwu wymianę wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy A32 5G w korzystnej cenowo ofercie oraz w szybkim czasie. Specjalizujemy się w naprawach telefonów marki Samsung od początku działania naszego... więcej