Funkcje z Samsung Galaxy S20 na S10 i Note10

Napisane Mar 6, 2020 przez Administrator

Uchwyć więcej tego, co kochasz dzięki nowym funkcjom w Galaxy S10 i Galaxy Note10

Funkcje z Galaxy S20 na S10 i Note 10

Samsung Electronics ogłosił, że wprowadzi nowe, innowacyjne funkcje znajdujące się we flagowej serii Galaxy S20 do telefonów Samsung Galaxy S10 i Samsung Galaxy Note10 poprzez nadchodzącą aktualizację oprogramowania już od od marca tego roku. Użytkownicy będą mogli pstrykać zdjęcia za pomocą najnowszej technologii oprogramowania Galaxy, w tym trybu Single Take. Ponadto użytkownicy będą mieli dostęp do różnych ulepszeń oprogramowania, dzięki którym cała przyjemność korzystania z Galaxy będzie jeszcze przyjemniejsza.

Przyjrzyjmy się, jak wybrane funkcje Samsung Galaxy S20 będą działać na Galaxy S10 i Galaxy Note10.

Zaawansowane funkcje wykonywania zdjęć i wideo w Samsung Galaxy

Ta aktualizacja oprogramowania wprowadza wybrane funkcje zdjęć i filmów z Galaxy S20 do Samsunga Galaxy S10 i Samsunga Note 10. Dzięki funkcji Single Take możesz uchwycić chwilę dzięki zintegrowanej technologii AI. Single Take wykorzystuje system kamer i sztuczną inteligencję do robienia wielu zdjęć i filmów jednocześnie i poleca najlepsze ujęcie dla Ciebie.

Dzięki ulepszonemu trybowi nocnemu w serii Galaxy S10 i dodaniu funkcji Night Hyperlapse w obu modelach Galaxy S10 i Note 10 będziesz mógł robić jeszcze więcej niesamowitych zdjęć i filmów nawet przy słabym świetle.

Po wykonaniu tego idealnego zdjęcia filtr niestandardowy pozwala utworzyć własny filtr z kolorami i stylami, które lubisz z ulubionych zdjęć, które stanowią inspirację. Tworzy to nowy filtr wielokrotnego użytku, który można zastosować do przyszłych zdjęć po ich zrobieniu w przyszłości.

Dla początkującego filmowca polecana jest opcja Pro Video która zapewnia jeszcze większą kontrolę, umożliwiając dostosowanie ustawień, takich jak ISO, czas otwarcia migawki i poziom ekspozycji. Możesz także przełączać między przednimi i tylnymi kamerami podczas nagrywania wideo.

Inteligentna galeria Samsung Galaxy

Ta aktualizacja zawiera również szereg funkcji galerii, które pomogą Ci uporządkować całą zawartość multimedialną w telefonie. Dzięki technologii AI, z włączoną funkcją Clean View, aplikacja Galeria automatycznie grupuje podobne zdjęcia tego samego obiektu w celu bardziej uporządkowanej galerii zdjęć. Użytkownicy mogą łatwo przeglądać podobne zdjęcia i wybierać ulubione, które będą służyć jako miniatura grupy zdjęć. Przeglądając zdjęcie w galerii, możesz powiększyć zdjęcie i nacisnąć Quick Crop, znajdujący się w lewym górnym rogu, aby przyciąć zdjęcia do pożądanego rozmiaru.

Nowe możliwości szybkiego udostępniania

Możesz teraz szybko udostępniać więcej treści dzięki Quick Share możesz zobaczyć, które kontakty są w pobliżu, i udostępniać zdjęcia, filmy, a nawet duże pliki wielu osobom jednocześnie. Dzięki Music Share możesz przedłużyć sparowane połączenie Bluetooth i nie musisz się rozłączać, aby znajomy mógł odtwarzać swoją muzykę na głośniku lub samochodowym zestawie stereo.


Naprawa

Wymiana wyświetlacza Samsung A41

Jan 18, 2022 przez Administrator

Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung A41 Nasz serwis oferuje Państwu wymianę wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy A41 w korzystnej cenowo ofercie oraz w szybkim czasie. Specjalizujemy się w naprawach telefonów marki Samsung od początku działania naszego serwisu... więcej

Wymiana wyświetlacza Samsung M31

Dec 23, 2021 przez Administrator

Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung M31 Nasz serwis oferuje Państwu wymianę wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy M31 w korzystnej cenowo ofercie oraz w szybkim czasie. Specjalizujemy się w naprawach telefonów marki Samsung od początku działania naszego serwisu... więcej

Wymiana wyświetlacza Samsung A32 5G

Dec 23, 2021 przez Administrator

Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung A32 5G Nasz serwis oferuje Państwu wymianę wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy A32 5G w korzystnej cenowo ofercie oraz w szybkim czasie. Specjalizujemy się w naprawach telefonów marki Samsung od początku działania naszego... więcej