Funkcje z Samsung Galaxy S20 na S10 i Note10

Napisane Mar 6, 2020 przez Administrator

Uchwyć więcej tego, co kochasz dzięki nowym funkcjom w Galaxy S10 i Galaxy Note10

Funkcje z Galaxy S20 na S10 i Note 10

Samsung Electronics ogłosił, że wprowadzi nowe, innowacyjne funkcje znajdujące się we flagowej serii Galaxy S20 do telefonów Samsung Galaxy S10 i Samsung Galaxy Note10 poprzez nadchodzącą aktualizację oprogramowania już od od marca tego roku. Użytkownicy będą mogli pstrykać zdjęcia za pomocą najnowszej technologii oprogramowania Galaxy, w tym trybu Single Take. Ponadto użytkownicy będą mieli dostęp do różnych ulepszeń oprogramowania, dzięki którym cała przyjemność korzystania z Galaxy będzie jeszcze przyjemniejsza.

Przyjrzyjmy się, jak wybrane funkcje Samsung Galaxy S20 będą działać na Galaxy S10 i Galaxy Note10.

Zaawansowane funkcje wykonywania zdjęć i wideo w Samsung Galaxy

Ta aktualizacja oprogramowania wprowadza wybrane funkcje zdjęć i filmów z Galaxy S20 do Samsunga Galaxy S10 i Samsunga Note 10. Dzięki funkcji Single Take możesz uchwycić chwilę dzięki zintegrowanej technologii AI. Single Take wykorzystuje system kamer i sztuczną inteligencję do robienia wielu zdjęć i filmów jednocześnie i poleca najlepsze ujęcie dla Ciebie.

Dzięki ulepszonemu trybowi nocnemu w serii Galaxy S10 i dodaniu funkcji Night Hyperlapse w obu modelach Galaxy S10 i Note 10 będziesz mógł robić jeszcze więcej niesamowitych zdjęć i filmów nawet przy słabym świetle.

Po wykonaniu tego idealnego zdjęcia filtr niestandardowy pozwala utworzyć własny filtr z kolorami i stylami, które lubisz z ulubionych zdjęć, które stanowią inspirację. Tworzy to nowy filtr wielokrotnego użytku, który można zastosować do przyszłych zdjęć po ich zrobieniu w przyszłości.

Dla początkującego filmowca polecana jest opcja Pro Video która zapewnia jeszcze większą kontrolę, umożliwiając dostosowanie ustawień, takich jak ISO, czas otwarcia migawki i poziom ekspozycji. Możesz także przełączać między przednimi i tylnymi kamerami podczas nagrywania wideo.

Inteligentna galeria Samsung Galaxy

Ta aktualizacja zawiera również szereg funkcji galerii, które pomogą Ci uporządkować całą zawartość multimedialną w telefonie. Dzięki technologii AI, z włączoną funkcją Clean View, aplikacja Galeria automatycznie grupuje podobne zdjęcia tego samego obiektu w celu bardziej uporządkowanej galerii zdjęć. Użytkownicy mogą łatwo przeglądać podobne zdjęcia i wybierać ulubione, które będą służyć jako miniatura grupy zdjęć. Przeglądając zdjęcie w galerii, możesz powiększyć zdjęcie i nacisnąć Quick Crop, znajdujący się w lewym górnym rogu, aby przyciąć zdjęcia do pożądanego rozmiaru.

Nowe możliwości szybkiego udostępniania

Możesz teraz szybko udostępniać więcej treści dzięki Quick Share możesz zobaczyć, które kontakty są w pobliżu, i udostępniać zdjęcia, filmy, a nawet duże pliki wielu osobom jednocześnie. Dzięki Music Share możesz przedłużyć sparowane połączenie Bluetooth i nie musisz się rozłączać, aby znajomy mógł odtwarzać swoją muzykę na głośniku lub samochodowym zestawie stereo.


Naprawa

Jak wyjść z Download Mode Samsung bez przycisku włączania / power?

Nov 10, 2020 przez Administrator

1. Pobierz program ReiBoot for Android : Tutaj 2. Zainstaluj program ReiBoot for Android 3. Włącz program ReiBoot for Android 4. Wybierz z okna programu One Click to Exit Download Mode 5. Telefon uruchomi się ponownie. więcej

Huawei Enjoy Z 5G - nadciąga tani średniak z 5G

May 22, 2020 przez Administrator

Niedawno w chińskim sklepie internetowym pokazał się nadchodzący model Huawei Enjoy Z 5G. Będzie to tani smartfon z obsługą 5G. Sklep jak narazie nie podał jeszcze ceny, ale za to wstawia zdjęcia urządzenia oraz jego skróconą specyfikację. Co zaoferuje nowy Enjoy?... więcej

Konieczna jest pomoc medyczna? Twój iPhone może Ci ją zapewnić!

May 22, 2020 przez Administrator

Już niedługo pokaże się aktualizacja systemu iOS 13.5, którą w tej chwili można testować. Nie zawiera ona dużo zmian, ale jedna funkcja może być pomocna, szczególnie teraz. Apple wraz z iOS 13.5 ma zezwolić automatyczne przesyłanie danych dotyczących stanu naszego zdrowia (np.... więcej