Kontakt

Serwis telefonów Warszawa

Serwis telefonów "NR6.pl"
Al. Prymasa Tysiąclecia 76d
Wola, Warszawa 01-424 Polska

serwis@nr6.pl

Zadzwoń - 737-334-472

Serwis Huawei Warszawa, naprawa telefonów Huawei Warszawa

Serwis telefonów Huawei WarszawaNaprawa telefonów Huawei w Warszawie to nasza specjalizacja! Powierz nam swoje urządzenie

Nasza firma NR6.pl to wiodący serwis w Warszawie świadczący usługi napraw telefonów Huawei. Jako jedni z niewielu oferujemy szybką i profesjonalną naprawę telefonów oraz tabletów Huawei w bezkonkurencyjnych cenach! Twój telefon często się wyłącza, ma problemy z ładowaniem bądź ma uszkodzony wyświetlacz po upadku? Nie masz się czym martwić, zgłoś się do nas ze swoim urządzeniem, a my zajmiemy się resztą czyli przywrócimy Twoje urządzenie do czasu sprzed uszkodzenia. Naprawy telefonów czy tabletów Huawei nie należą do prostych lecz dla nas jest to pikuś. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnemu zapleczu serwisowemu jesteśmy w stanie zagwarantować bardzo atrakcyjny cennik napraw telefonów. Nie zwlekaj skontaktuj się z nami w razie jakichkolwiek wątpliwości doradzimy oraz wycenimy koszt naprawy Twojego urządzenia. Wybierz nasz najlepszy serwis telefonów Huawei w doskonałej lokalizacji w Warszawie z bardzo dobrym dojazdem ze wszystkich dzielnic Warszawy. Jesteśmy w stanie usunąć każdą usterkę zarówno w telefonie Huawei jak i w tabletach tego producenta.

Gwarantujemy zadowolenie potwierdzone wieloma zadowolonymi klientami naszego serwisu. Doprowadzimy Twój telefon do stanu sprzed uszkodzenia w większości przypadków po naprawie telefon wygląda jak nowy!

Wymiana wyświetlacza oraz szybki Huawei Warszawa

Najczęstszą, a zarazem często jedną z najbardziej kluczowych napraw jest wyświetlacz w smartfonie ponieważ zajmuje 90% powierzchni przedniego panelu telefonu. Często też podczas uszkodzenia wyświetlacza obraz na ekranie jest nie widoczny co wymaga konieczności wymiany wyświetlacza w telefonie. W przypadku uszkodzenia szybki w ekranie sprawa jest równie skomplikowana podczas naprawy lecz nie wymaga ona wymiany wyświetlacza w uszkodzonym telefonie. Wracając wymiana wyświetlacza Huawei jest skomplikowaną i zaawansowaną technicznie operacją której nie należy wykonywać samemu w domu, gdyż grozi to dalszymi uszkodzeniami wynikającymi z braku wiedzy na temat napraw telefonów. Ekrany w telefonach Huawei każdego roku są coraz lepszej jakości a co za tym idzie po prostu są droższe.
Ekrany czy też szybki w telefonie Huawei posiadają wycięcia przez co montaż jest bardzo zaawansowany technicznie. Bez wiedzy oraz umiejętności nie ma możliwości prawidłowego montażu ekranu czy też szybki ponieważ powierzchnia która łączy ekran czy też szybkę z ramką wyświetlacza jest bardzo mała. Koszt wymiany ekranu jest uzależniony zazwyczaj od klasy urządzenia im droższe urządzenie tym droższa naprawa. Zazwyczaj koszt naprawy podstawowej wersji telefonu Huawei to koszt około 250-350zł Natomiast wymiana samej szybki w telefonie czy też tablecie to koszt około 250zł również tak jak w przypadku telefonów koszt naprawy zależy od jakości wykonania wyświetlacza oraz dostępności części zamiennych. W niektórych przypadkach części zamienne są ciężko dostępne bądź tylko na zamówienie.

Wymiana baterii w telefonach Huawei w Warszawie

Po czym poznać że bateria wymaga wymiany? Otóż jeśli musimy ładować urządzenie klika razy dziennie bądź bateria jest starsza niż 2 lata to czas najwyższy na wymianę baterii. Tak podstawowym elementem jak wyświetlacz czy płyta główna w telefonie jest oczywiście bateria. Bez niej urządzenie byłoby mało funkcjonalne. To dzięki baterii mamy możliwość komunikacji oraz dostępności do telefonu w miejscu gdzie nie ma stałego dostępu do zasilania.

Czas działania i wydajność pracy akumulatora w telefonie jest bardzo ważnym elementem co często jest wskaźnikiem podczas wyboru telefonu podczas zakupu. Nowa bateria wymieniona w naszym serwisie to oszczędność czasu i pieniędzy. Nie musisz wydawać kolejnych set złotych na zakup nowego urządzenia. Zazwyczaj koszt wymiany baterii w telefonie Huawei waha się w okolicy 160zł W naszym portfolio usług oferujemy wyłącznie oryginalne baterie marki Huawei. Nie stosujemy tańszych zamienników oraz "bardziej" pojemnych baterii. Dzięki czemu jesteśmy pewni po montażu oryginalnej baterii sprawnego działania urządzenia po naprawie.

Serwis telefonów Huawei Warszawa ul. Prymasa Tysiąclecia 76d

Naprawa

Phubbing a fonoholizm

Jul 3, 2023 przez Administrator

Phubbing i fonoholizm to dwa powiązane ze sobą terminy, które odnoszą się do nadmiernej... więcej

Phubbing co to jest?

Phubbing co to jest?

Jul 3, 2023 przez Administrator

Phubbing to połączenie dwóch słów: "phone" (telefon) i... więcej

Jak radzić sobie z uzależnieniem od telefonu?

Jul 3, 2023 przez Administrator

Uzależnienie od telefonu, znane również jako uzależnienie od smartfona lub... więcej