Kontakt

Facebook

Serwis telefonów "NR6.pl"
Al. Prymasa Tysiąclecia 76d
Wola, Warszawa 01-424 Polska

serwis@nr6.pl

Zadzwoń - 737-334-472

Serwis tabletów

Nasz serwis tabletów w Warszawie oferuje naprawę tabletów wszystkich marek. Przyjdź do nas już dziś na w pełni darmową wycenę naprawy tabletu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie napraw tabletów wszystkich marek. Nasza wyspecjalizowana kadra techników z potwierdzonym wieloletnim doświadczeniem w naprawie tabletów oraz telefonów, szybko i sprawnie poradzi sobie z każdą usterką w tablecie. W NR6.pl serwis tabletów naprawiamy wszystkie dostępne modele na Polskim rynku.

Naprawiamy tablety wszystkich producentów takie jak: Samsung (Galaxy Tab, Note), Lenovo Yoga, Apple iPad, Sony Xperia, Microsoft Surface, Acer, Asus, Dell, HP, Toshiba, Huawei, Kiano, Medion, GoClever, Alcatel, Prestigio, Lark, Nvidia oraz inne.

Oferujemy między innymi:

Wymiana zbitej szybki (digitizera) w tablecie

Wymiana rozbitego, pękniętego ekranu dotykowe w tablecie.

Eliminujemy usterki ekranów takie jak: Uszkodzony po upadku panel dotykowy, pęknięty ekran. Tablet nie reaguje na dotyk, samoczynnie wybiera różne funkcje. Ekran dotykowy wariuje, nie działa część ekranu bądź cały ekran nie reaguje na funkcje dotykowe.

 

Naprawa płyt głównych w tabletach

Naprawa płyty głównej – serwis tabletów.

Usuwamy uszkodzenia płyt głównych w tabletach takie jak: Tablet nie włącza się, nie ładuje baterii, losowo się wyłącza, zawiesza, restartuje. Tablet przegrzewa się lub ma problemy z wyświetlaniem obrazu.

 

Wymiana matrycy LCD / AMOLED / Retina w tablecie

Wymiana matrycy, modułu wyświetlacza w tablecie.

Usuwamy problemy wyświetlacza w tablecie takie jak: Objawy usterki: Problemy z wyświetlaniem obrazu, plamy, przebarwienia, a także brak obrazu, pęknięta matryca, rozlany ekran.

 

Wymiana gniazda ładowania /  złącza USB / złącza ładowania w tablecie

Wymiana uszkodzonego gniazda ładowania tabletu.

Eliminujemy problemy gniazda ładowania w tablecie między innymi takie jak : Problemy z ładowaniem baterii, luźne złącze usb, uszkodzone gniazdo zasilania, wyrwane usb, a także tablet długo ładuje baterię.

 

Naprawa uszkodzonych przycisków w tablecie

Naprawa / wymiana przycisków w tablecie np. włączania, podgłaszania, ściszania, menu.

Eliminujemy problemy związane z przyciskami (guzikami) w tablecie: Nie można włączyć tabletu, brak reakcji na naciskanie, zapadnięty przycisk power. Brak wyczuwalnego skoku przy naciskaniu przycisków.

 

Naprawa tabletu po zalaniu

Czyszczenie płyty głównej i naprawa tabletu po ingerencji cieczy.

Naprawiamy tablety po zalaniu takie jak: Tablet nie włącza się lub po chwili się wyłącza, nie ładuje baterii, a także plamy na wyświetlaczu, nie reaguje na dotyk.

 

Wymiana uszkodzonych złącz karty sim, karty pamięci w tablecie

Wymiana gniazda sim, karty pamięci, wyjęcie zablokowanej karty ze złącza.

Wymieniamy złącza w tabletach takie jak: Uszkodzone mechanicznie gniazdo, wygięte piny, nie można wyjąć lub zamontować karty. Tablet nie wykrywa karty pamięci microSD, karta zablokowana w złączu SIM / SD. Brak sieci, a także brak dostępu do internetu.

 

Wymiana zużytej baterii w tablecie

Wymiana uszkodzonej / zużytej baterii w tablecie.

Wymieniamy zużyte / uszkodzone baterie w tabletach, a głowne objawy to: Tablet nie ładuje baterii, nie doładowuje baterii do końca, szybko się rozładowuje. Długi czas ładowania baterii lub brak ładowania. Tablet wyłącza się przy naładowanej baterii.

 

Naprawa oprogramowania, instalacja systemu na nowo w tablecie – systemy Android, Windows, iOS

Naprawa oprogramowania, instalacja sterowników, wgrywanie softu.

Naprawa oprogramowania w tabletach: Tablet zawiesza się na starcie, zapętla się na logo, nie włącza się. Zawiesza się w trakcie pracy, restartuje, także brak sterowników.

 

Aktualizacja oprogramowania w tablecie

Instalacja najnowszej dostępnej wersji systemu operacyjnego w tablecie.

Aktualizacja systemu w tablecie: Nie działa automatyczna aktualizacja systemu, nie można zainstalować i uruchomić niektórych aplikacji, problemy z działaniem nowszych aplikacji. Nie działa sklep Google Play oraz usługi Google.

 

Usuwanie zapomnianych haseł w tablecie

Resetowanie ustawień i usuwanie haseł.

Odblokowywanie tabletów: Uszkodzony profil użytkownika – Pomimo wpisywania prawidłowego hasła nie można zalogować się do swojego profilu. Użytkownik tabletu zapomniał hasła do logowania.

 

Naprawiamy wszystkie usterki w tabletach takie jak:

 • brak obrazu na wyświetlaczu tableta
 • pęknięty ekran dotykowy (szyba) w tablecie
 • rozbita matryca w tablecie
 • brak podświetlenia matrycy w tablecie
 • nie uruchamia się system operacyjny w tablecie
 • zawieszanie się system w tablecie
 • nie można odblokować tabletu
 • tablet wolno działa
 • naprawa zalanego tabletu
 • tablet nie włącza się
 • tablet zawiesza na logo producenta
 • w tablecie brak dźwięku
 • w tablecie nie łączy gniazdo słuchawkowe
 • tablet ma luźne gniazdo ładowania, usb
 • tablet wyświetla komunikat brak internetu, nie działa wi-fi, błąd GPS
 • tablet nie widzi karty sim
 • tablet nie widzi karty pamięci
 • tablet nie ładuje baterii
 • usuwamy wirusy, wyskakujące okienka, reklamy

Jeśli na liście nie ma usterki występującej w Twoim tablecie skontaktuj się z nami przedstawimy wszystkie możliwe opcje naprawy Twojego tabletu.

Naprawa

Wymiana wyświetlacza Samsung A41

Jan 18, 2022 przez Administrator

Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung A41 Nasz serwis oferuje Państwu wymianę wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy A41 w korzystnej cenowo ofercie oraz w szybkim czasie. Specjalizujemy się w naprawach telefonów marki Samsung od początku działania naszego serwisu... więcej

Wymiana wyświetlacza Samsung M31

Dec 23, 2021 przez Administrator

Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung M31 Nasz serwis oferuje Państwu wymianę wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy M31 w korzystnej cenowo ofercie oraz w szybkim czasie. Specjalizujemy się w naprawach telefonów marki Samsung od początku działania naszego serwisu... więcej

Wymiana wyświetlacza Samsung A32 5G

Dec 23, 2021 przez Administrator

Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung A32 5G Nasz serwis oferuje Państwu wymianę wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy A32 5G w korzystnej cenowo ofercie oraz w szybkim czasie. Specjalizujemy się w naprawach telefonów marki Samsung od początku działania naszego... więcej