Kontakt

Serwis telefonów Warszawa

Serwis telefonów "NR6.pl"
Al. Prymasa Tysiąclecia 76d
Wola, Warszawa 01-424 Polska

serwis@nr6.pl

Zadzwoń - 737-334-472

Serwis telefonów Honor

Serwis telefonów Honor

Serwis telefonów Honor – profesjonalna naprawa urządzeń

Jesteś posiadaczem smartfona marki Honor i szukasz dobrego serwisu telefonów, który pomoże Ci w naprawie urządzenia? Nie musisz już dłużej szukać! Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej naprawie smartfonów Honor i jesteśmy gotowi, by pomóc Ci w rozwiązaniu każdego problemu.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis telefonów Honor?

Doświadczenie i wiedza

Nasi specjaliści posiadają bogate doświadczenie oraz wiedzę na temat naprawy urządzeń marki Honor. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje urządzenie zostanie naprawione w sposób profesjonalny i skuteczny.

Szybka naprawa

Naprawiamy urządzenia Honor szybko i sprawnie. Wiemy, jak ważne jest dla naszych klientów, aby ich smartfony działały bez zarzutu, dlatego dokładamy wszelkich starań, by czas naprawy był jak najkrótszy.

Wysoka jakość usług

W naszym serwisie stosujemy tylko oryginalne części do naprawy smartfonów Honor, co zapewnia wysoką jakość naszych usług. Dodatkowo, wszystkie naprawy objęte są gwarancją, co daje naszym klientom pewność, że ich urządzenie jest w dobrych rękach.

Konkurencyjne ceny

Oferujemy atrakcyjne ceny za nasze usługi, co sprawia, że nasz serwis telefonów Honor jest dostępny dla każdego. Nasze ceny są konkurencyjne na rynku i jednocześnie zachowujemy wysoką jakość świadczonych usług.

Indywidualne podejście do klienta

Każdy klient jest dla nas ważny, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każda naprawa była przeprowadzona w sposób indywidualny i dopasowany do potrzeb klienta. Nasz zespół jest zawsze gotowy, by odpowiedzieć na wszystkie pytania i doradzić najlepsze rozwiązanie.

Jakie usługi oferujemy?

Nasz serwis telefonów Honor oferuje szeroki zakres usług, w tym:

 • naprawa uszkodzeń mechanicznych, takich jak zarysowania, pęknięcia czy złamania ekranu
 • wymiana baterii
 • naprawa przycisków i gniazd ładowania
 • diagnozowanie i usuwanie usterek software'owych
 • odzyskiwanie danych

Jak skorzystać z naszych usług?

Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Można także skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej. Następnie, należy dostarczyć urządzenie do naszego serwisu lub skorzystać z naszej usługi dostarczenia urządzenia poprzez przesłanie go na nasz adres.

Honor jest producentem smartfonów podlegającym pod grupę Huawei powstałą w 2013 roku. Telefony z systemem Android występujące w wersji DualSIM wykonane precyzyjnie i dokładnie z zachowaniem najwyższej staranności wykonania oraz płynności pod względem działania.

Serwis telefonów Honor w Warszawie wykonujemy od samego początku pojawienia się tego modelu na rynku.

Usługi jakie świadczymy w naprawie telefonów Honor to:

 • Wymiana wyświetlacza
 • Wymiana zbitej szybki
 • Naprawa wyświetlacza LCD
 • Wymiana złącza ładowania (MicroUSB, USB-C)
 • Wymiana baterii
 • Naprawa po zalaniu
 • Wymiana aparatu przedniego oraz tylnego
 • Naprawa oprogramowania Android
 • Blokady FRP Google, PatternLock, kody blokady
 • Odzyskiwanie danych z telefonu Honor
 • Naprawa telefonu po upadku

Lista modeli serwisowanych modeli telefonów Honor:

Honor 20 Pro, Honor 20, Honor 20 lite, Honor 8S, Honor 20i, Honor 8A Pro, Honor Tab 5, Honor View 20, Honor Magic 2 3D, Honor Magic 2, Honor Play 8A, Honor 10 Lite, Honor 8C, Honor 8X, Honor 8X Max, Honor Note 10, Honor 9N (9i), Honor Play, Honor 7S, Honor 10, Honor 7A, Honor 7C, Honor 9 Lite, Honor 7X, Honor View 10, Honor 6C Pro, Honor 9, Honor 6A (Pro), Honor 8 Pro, Honor Magic, Honor V8, Honor Pad 2, Honor 6X, Honor Holly 3, Honor Note 8, Honor 8, Honor 5A, Honor 5c, Honor Holly 2 Plus, Honor 5X, Honor 7i, Honor 7, Honor Bee, Honor 4C, Honor 6 Plus, Honor 4X, Honor Holly, Honor 4 Play, Honor 3C Play, Honor 6, Honor 3X Pro, Honor 3C 4G, Honor 3X G750, Honor 3C, Honor 3, Honor 2, Honor U8860

 

Posiadamy również szkła ochronne oraz pokrowce do telefonów marki Honor

 

Wymiana wyświetlacza Honor

Wymiana uszkodzonego wyświetlacza w telefonie marki Honor polega na demontażu starego uszkodzonego bądź pękniętego lub wylanego wyświetlacza LCD.

Telefon rozkręcamy na części i dopiero wtedy demontujemy uszkodzony wyświetlacz. Po dokładnym wyczyszczeniu z pozostałości ramki wyświetlacza montowany jest nowy wyświetlacz.

Wyświetlacze w telefonach Honor są zintegrowane z szybką oraz ekranem dotykowym tworząc jedną całość zwaną FullSet. Niektóre modele posiadają ramkę wyświetlacza zespoloną z wyświetlaczem w takim przypadku wymieniamy wyświetlacz z ramką. Należy pamiętać że telefony często danego modelu występują w różnych kolorach wtedy trzeba dobrać odpowiedni kolor do danego telefonu.

Całą naprawę kończymy testem wyświetlacza oraz ekranu dotykowego. Sprawdzamy czy świeci regularnie na całej powierzchni oraz czy są zachowane prawidłowe barwy wyświetlacza. Ekran dotykowy sprawdzamy na całej powierzchni czy nie ma przerw w działaniu.

Wszystko musi być tak jak przed uszkodzeniem ekranu w przeciwnym wypadku nie montujemy danego wyświetlacza bądź szukamy rozwiązania danej usterki.

Uszkodzony wyświetlacz utylizujemy a klient cieszy się nowym ekranem w swoim telefonie Honor.

Naprawiamy również modele telefonów Honor które nie występują na terenie Polski mianowicie które nie były przeznaczone na Polską dystrybucję. W takim przypadku prosimy o kontakt czy dane części są dostępne.

Wymieniamy również uszkodzone baterie, złącza, tylne klapki baterii oraz naprawiamy usterki systemowe i instalujemy systemy w telefonach Honor.

Zapraszamy do naszego serwisu na Woli w Warszawie gdzie zajmiemy się telefonem najszybciej jak to możliwe w większości przypadków usterki eliminujemy już tego samego dnia co dostarczono telefon do serwisu.

NR6.pl Serwis telefonów Honor Warszawa 01-424, ul. Prymasa Tysiąclecia 76D - Wola

Tel.: 737-334-472

Naprawa

Phubbing a fonoholizm

Jul 3, 2023 przez Administrator

Phubbing i fonoholizm to dwa powiązane ze sobą terminy, które odnoszą się do nadmiernej... więcej

Phubbing co to jest?

Phubbing co to jest?

Jul 3, 2023 przez Administrator

Phubbing to połączenie dwóch słów: "phone" (telefon) i... więcej

Jak radzić sobie z uzależnieniem od telefonu?

Jul 3, 2023 przez Administrator

Uzależnienie od telefonu, znane również jako uzależnienie od smartfona lub... więcej