Kontakt

Facebook

Serwis telefonów "NR6.pl"
Ciołka 35 Lokal 100
Wola, Warszawa 01-445 Polska

serwis@nr6.pl

Zadzwoń - 799-169-469

Serwis telefonów Honor

Serwis telefonów Honor w Warszawie

Honor jest producentem smartfonów podlegającym pod grupę Huawei powstałą w 2013 roku. Telefony z systemem Android występujące w wersji DualSIM wykonane precyzyjnie i dokładnie z zachowaniem najwyższej staranności wykonania oraz płynności pod względem działania.

Serwis telefonów Honor w Warszawie wykonujemy od samego początku pojawienia się tego modelu na rynku.

Usługi jakie świadczymy w naprawie telefonów Honor to:

 • Wymiana wyświetlacza
 • Wymiana zbitej szybki
 • Naprawa wyświetlacza LCD
 • Wymiana złącza ładowania (MicroUSB, USB-C)
 • Wymiana baterii
 • Naprawa po zalaniu
 • Wymiana aparatu przedniego oraz tylnego
 • Naprawa oprogramowania Android
 • Blokady FRP Google, PatternLock, kody blokady
 • Odzyskiwanie danych z telefonu Honor
 • Naprawa telefonu po upadku

Lista modeli serwisowanych modeli telefonów Honor:

Honor 20 Pro, Honor 20, Honor 20 lite, Honor 8S, Honor 20i, Honor 8A Pro, Honor Tab 5, Honor View 20, Honor Magic 2 3D, Honor Magic 2, Honor Play 8A, Honor 10 Lite, Honor 8C, Honor 8X, Honor 8X Max, Honor Note 10, Honor 9N (9i), Honor Play, Honor 7S, Honor 10, Honor 7A, Honor 7C, Honor 9 Lite, Honor 7X, Honor View 10, Honor 6C Pro, Honor 9, Honor 6A (Pro), Honor 8 Pro, Honor Magic, Honor V8, Honor Pad 2, Honor 6X, Honor Holly 3, Honor Note 8, Honor 8, Honor 5A, Honor 5c, Honor Holly 2 Plus, Honor 5X, Honor 7i, Honor 7, Honor Bee, Honor 4C, Honor 6 Plus, Honor 4X, Honor Holly, Honor 4 Play, Honor 3C Play, Honor 6, Honor 3X Pro, Honor 3C 4G, Honor 3X G750, Honor 3C, Honor 3, Honor 2, Honor U8860

 

Posiadamy również szkła ochronne oraz pokrowce do telefonów marki Honor

 

Wymiana wyświetlacza Honor

Wymiana uszkodzonego wyświetlacza w telefonie marki Honor polega na demontażu starego uszkodzonego bądź pękniętego lub wylanego wyświetlacza LCD.

Telefon rozkręcamy na części i dopiero wtedy demontujemy uszkodzony wyświetlacz. Po dokładnym wyczyszczeniu z pozostałości ramki wyświetlacza montowany jest nowy wyświetlacz.

Wyświetlacze w telefonach Honor są zintegrowane z szybką oraz ekranem dotykowym tworząc jedną całość zwaną FullSet. Niektóre modele posiadają ramkę wyświetlacza zespoloną z wyświetlaczem w takim przypadku wymieniamy wyświetlacz z ramką. Należy pamiętać że telefony często danego modelu występują w różnych kolorach wtedy trzeba dobrać odpowiedni kolor do danego telefonu.

Całą naprawę kończymy testem wyświetlacza oraz ekranu dotykowego. Sprawdzamy czy świeci regularnie na całej powierzchni oraz czy są zachowane prawidłowe barwy wyświetlacza. Ekran dotykowy sprawdzamy na całej powierzchni czy nie ma przerw w działaniu.

Wszystko musi być tak jak przed uszkodzeniem ekranu w przeciwnym wypadku nie montujemy danego wyświetlacza bądź szukamy rozwiązania danej usterki.

Uszkodzony wyświetlacz utylizujemy a klient cieszy się nowym ekranem w swoim telefonie Honor.

Naprawiamy również modele telefonów Honor które nie występują na terenie Polski mianowicie które nie były przeznaczone na Polską dystrybucję. W takim przypadku prosimy o kontakt czy dane części są dostępne.

Wymieniamy również uszkodzone baterie, złącza, tylne klapki baterii oraz naprawiamy usterki systemowe i instalujemy systemy w telefonach Honor.

Zapraszamy do naszego serwisu na Woli w Warszawie gdzie zajmiemy się telefonem najszybciej jak to możliwe w większości przypadków usterki eliminujemy już tego samego dnia co dostarczono telefon do serwisu.

Ciołka 35/100

01-445 Warszawa

serwis@nr6.pl

Tel.: 799-169-469

Naprawa

Telefony łatwe w obsłudze i w okazyjnej cenie dla seniorów

Apr 1, 2020 przez Administrator

Telefon to dla seniora pożyteczne i praktyczne urządzenie. Pozwala dzwonić do wnuków jak i swoich dzieci, przeglądać mapy, robić zdjęcia później je oglądać, dzwonić po pomoc w razie potrzeby. Jednakże smartfony i telefony dalej kojarzą się z czymś ciężkim w obsłudze... więcej

Wymiana wyświetlacza Samsung A51

Mar 22, 2020 przez Administrator

Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung A51 Nasz serwis oferuje Państwu wymianę wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy A51 w korzystnej cenowo ofercie oraz w szybkim czasie. Specjalizujemy się w naprawach telefonów marki Samsung od początku działania naszego serwisu... więcej

Wymiana wyświetlacza Samsung A71

Mar 22, 2020 przez Administrator

Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung A71 Nasz serwis oferuje Państwu wymianę wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy A71 w korzystnej cenowo ofercie oraz w szybkim czasie. Specjalizujemy się w naprawach telefonów marki Samsung od początku działania naszego serwisu... więcej