Konieczna jest pomoc medyczna? Twój iPhone może Ci ją zapewnić!

Napisane May 22, 2020 przez Administrator

Już niedługo pokaże się aktualizacja systemu iOS 13.5, którą w tej chwili można testować. Nie zawiera ona dużo zmian, ale jedna funkcja może być pomocna, szczególnie teraz.
Apple wraz z iOS 13.5 ma zezwolić automatyczne przesyłanie danych dotyczących stanu naszego zdrowia (np. informacji o przewlekłych chorobach czy alergiach) dyspozytorom medycznym.

W taki sposób, jeżeli będzie jakaś awaryjna sytuacja, ratownicy medyczni będą  wstępnie poinformowani i będą wtedy mogli lepiej nam pomóc.

Jeżeli interesuje was ta funkcja, to możecie już zacząć z wyprzedzeniem przygotować się na aktualizację iOS 13.5 i  zacząć wypełniać już teraz Kartę medyczną.

Aby to zrobić, trzeba wejść do aplikacji Zdrowie i zakładki Podsumowanie. Z kolei w sekcji Dane Medyczne trzeba wybrać pozycję Karta medyczna.

Właśnie tam trzeba wprowadzić informacje o chorobach, alergiach, zażywanych lekach czy też grupie krwi, a także udostępnić kontakty najbliższych.

Żeby zwiększyć przydatność takiej funkcji najlepiej umożliwić także dostęp do Karty medycznej na zablokowanym ekranie iPhone'a.

Apple ma wprowadzić aktualizację iOS 13.5 w ciągu kilku bliższych tygodni.


Naprawa

Wymiana wyświetlacza Samsung A41

Jan 18, 2022 przez Administrator

Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung A41 Nasz serwis oferuje Państwu wymianę wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy A41 w korzystnej cenowo ofercie oraz w szybkim czasie. Specjalizujemy się w naprawach telefonów marki Samsung od początku działania naszego serwisu... więcej

Wymiana wyświetlacza Samsung M31

Dec 23, 2021 przez Administrator

Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung M31 Nasz serwis oferuje Państwu wymianę wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy M31 w korzystnej cenowo ofercie oraz w szybkim czasie. Specjalizujemy się w naprawach telefonów marki Samsung od początku działania naszego serwisu... więcej

Wymiana wyświetlacza Samsung A32 5G

Dec 23, 2021 przez Administrator

Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung A32 5G Nasz serwis oferuje Państwu wymianę wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy A32 5G w korzystnej cenowo ofercie oraz w szybkim czasie. Specjalizujemy się w naprawach telefonów marki Samsung od początku działania naszego... więcej