Z powodów zdrowotnych serwis zamknięty do dnia 30.11.2021r.
Due to health reasons, the service is closed until 30.11.2021

Konieczna jest pomoc medyczna? Twój iPhone może Ci ją zapewnić!

Napisane May 22, 2020 przez Administrator

Już niedługo pokaże się aktualizacja systemu iOS 13.5, którą w tej chwili można testować. Nie zawiera ona dużo zmian, ale jedna funkcja może być pomocna, szczególnie teraz.
Apple wraz z iOS 13.5 ma zezwolić automatyczne przesyłanie danych dotyczących stanu naszego zdrowia (np. informacji o przewlekłych chorobach czy alergiach) dyspozytorom medycznym.

W taki sposób, jeżeli będzie jakaś awaryjna sytuacja, ratownicy medyczni będą  wstępnie poinformowani i będą wtedy mogli lepiej nam pomóc.

Jeżeli interesuje was ta funkcja, to możecie już zacząć z wyprzedzeniem przygotować się na aktualizację iOS 13.5 i  zacząć wypełniać już teraz Kartę medyczną.

Aby to zrobić, trzeba wejść do aplikacji Zdrowie i zakładki Podsumowanie. Z kolei w sekcji Dane Medyczne trzeba wybrać pozycję Karta medyczna.

Właśnie tam trzeba wprowadzić informacje o chorobach, alergiach, zażywanych lekach czy też grupie krwi, a także udostępnić kontakty najbliższych.

Żeby zwiększyć przydatność takiej funkcji najlepiej umożliwić także dostęp do Karty medycznej na zablokowanym ekranie iPhone'a.

Apple ma wprowadzić aktualizację iOS 13.5 w ciągu kilku bliższych tygodni.


Naprawa

Jak wyjść z Download Mode Samsung bez przycisku włączania / power?

Nov 10, 2020 przez Administrator

1. Pobierz program ReiBoot for Android : Tutaj 2. Zainstaluj program ReiBoot for Android 3. Włącz program ReiBoot for Android 4. Wybierz z okna programu One Click to Exit Download Mode 5. Telefon uruchomi się ponownie. więcej

Huawei Enjoy Z 5G - nadciąga tani średniak z 5G

May 22, 2020 przez Administrator

Niedawno w chińskim sklepie internetowym pokazał się nadchodzący model Huawei Enjoy Z 5G. Będzie to tani smartfon z obsługą 5G. Sklep jak narazie nie podał jeszcze ceny, ale za to wstawia zdjęcia urządzenia oraz jego skróconą specyfikację. Co zaoferuje nowy Enjoy?... więcej

Konieczna jest pomoc medyczna? Twój iPhone może Ci ją zapewnić!

May 22, 2020 przez Administrator

Już niedługo pokaże się aktualizacja systemu iOS 13.5, którą w tej chwili można testować. Nie zawiera ona dużo zmian, ale jedna funkcja może być pomocna, szczególnie teraz. Apple wraz z iOS 13.5 ma zezwolić automatyczne przesyłanie danych dotyczących stanu naszego zdrowia (np.... więcej