Konieczna jest pomoc medyczna? Twój iPhone może Ci ją zapewnić!

Napisane May 22, 2020 przez Administrator

Już niedługo pokaże się aktualizacja systemu iOS 13.5, którą w tej chwili można testować. Nie zawiera ona dużo zmian, ale jedna funkcja może być pomocna, szczególnie teraz.
Apple wraz z iOS 13.5 ma zezwolić automatyczne przesyłanie danych dotyczących stanu naszego zdrowia (np. informacji o przewlekłych chorobach czy alergiach) dyspozytorom medycznym.

W taki sposób, jeżeli będzie jakaś awaryjna sytuacja, ratownicy medyczni będą  wstępnie poinformowani i będą wtedy mogli lepiej nam pomóc.

Jeżeli interesuje was ta funkcja, to możecie już zacząć z wyprzedzeniem przygotować się na aktualizację iOS 13.5 i  zacząć wypełniać już teraz Kartę medyczną.

Aby to zrobić, trzeba wejść do aplikacji Zdrowie i zakładki Podsumowanie. Z kolei w sekcji Dane Medyczne trzeba wybrać pozycję Karta medyczna.

Właśnie tam trzeba wprowadzić informacje o chorobach, alergiach, zażywanych lekach czy też grupie krwi, a także udostępnić kontakty najbliższych.

Żeby zwiększyć przydatność takiej funkcji najlepiej umożliwić także dostęp do Karty medycznej na zablokowanym ekranie iPhone'a.

Apple ma wprowadzić aktualizację iOS 13.5 w ciągu kilku bliższych tygodni.


Naprawa

Huawei Enjoy Z 5G - nadciąga tani średniak z 5G

May 22, 2020 przez Administrator

Niedawno w chińskim sklepie internetowym pokazał się nadchodzący model Huawei Enjoy Z 5G. Będzie to tani smartfon z obsługą 5G. Sklep jak narazie nie podał jeszcze ceny, ale za to wstawia zdjęcia urządzenia oraz jego skróconą specyfikację. Co zaoferuje nowy Enjoy?... więcej

Konieczna jest pomoc medyczna? Twój iPhone może Ci ją zapewnić!

May 22, 2020 przez Administrator

Już niedługo pokaże się aktualizacja systemu iOS 13.5, którą w tej chwili można testować. Nie zawiera ona dużo zmian, ale jedna funkcja może być pomocna, szczególnie teraz. Apple wraz z iOS 13.5 ma zezwolić automatyczne przesyłanie danych dotyczących stanu naszego zdrowia (np.... więcej

Honor Play 4 PRO najnowszy i tani smartfon. Co o nim wiemy?

May 22, 2020 przez Administrator

Producent marki Honor informuje o premierze najnowszego modelu Honor Play 4 Pro , a dalekowschodni leakster opowiada o głównych elementach specyfikacji tego modelu. Spójrzcie sami! W sklepie Honor zrobiono jak na razie miejsce na kartę produktową. Przedstawiono nazwę... więcej