Z powodów zdrowotnych serwis zamknięty do dnia 30.11.2021r.
Due to health reasons, the service is closed until 30.11.2021

Wymiana szybki Samsung Galaxy A5 2017 SM-A520F

Napisane Apr 11, 2018 przez Administrator

Wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy A5 2017 polega na demontażu starej szybki oraz odseparowanie jej od warstwy ekranu dotykowego i wyświetlacza.

Wymiana w naszym serwisie pozwala na zachowanie oryginalnego wyświetlacza który jest w telefonie. Warunkiem naprawy musi być sprawny ekran dotykowy na całej powierzchni wraz z wyświetlaczem. Gdyź wymieniony zostaje tylko element który uległ uszkodzeniu w tym przypadku jest to szybka.

Naprawiamy telefony od wielu lat dzięki czemu nasze doświadczenie zdobyte podczas napraw pozwala na skuteczną oraz w pełni profesjonalną naprawę Twojego telefonu.

Posiadamy specjalistyczne narzędzia dzięki którym nie ma możliwości żeby telefon uległ uszkodzeniu.

Kolory szybki Samsung A520 2017

  • Złoty (Gold)
  • Biały (White)
  • Czarny (Black)

Inne oznaczenia modelu Samsung Galaxy A5 2017

-SM-A520

-SM-A520f

-SM-A520DS

Decydując się na naprawę szybki w naszym serwisie otrzymujesz gwarancję na wykonaną usługę. Dzięki nam Twój telefon będzie naprawiony w najszybszy możliwy sposób przez co nie potrzebujesz zwlekać z naprawą.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Samsung A5 2017

Koszt wymiany szybki w Samsungu A5 2017 jest nie wielki w porównaniu do wymiany całego wyświetlacza. Nie jest on również zależny od tego jaki kolor szybki posiadasz czy jest to złoty, biały czy też czarny.

Usługa jest bardzo pracochłonna i wymaga bardzo dużego skupienia oraz dokładności. Powierzając nam naprawę Twojego telefonu otrzymujesz w pełni satysfakcjonującą usługę wykonaną na czas.

 

No tags added.