Z powodów zdrowotnych serwis zamknięty do dnia 30.11.2021r.
Due to health reasons, the service is closed until 30.11.2021

Wymiana szybki Samsung Tab 4

Napisane Dec 9, 2016 przez Administrator

Wymiana ekranu dotykowego wraz z szybką w tablecie Samsung Galaxy Tab 4

Wymiana szybki Samsung Tab 4

W naszym serwisie wymieniamy samą uszkodzoną szybkę w Twoim tablecie, bez konieczności wymiany całego panelu wraz z wyświetlaczem. Pozwoli to na korzystanie z oryginalnego wyświetlacza który jest aktualnie w tablecie, bez utraty nasycenia kolorów czy jasności wyświetlanego obrazu, jednocześnie płacąc za tą usługę znaczenie mniejsze pieniądze. Wymiana szybki w porównaniu do wymiany całego ekranu LCD w niektórych modelach tabletów może być tańsza nawet o 500zł.

W ramach naszej oferty otrzymasz nową szybkę do Twojego tabletu z profesjonalną usługą jej wymiany. Na każdą wykonaną przez nas naprawę otrzymujesz 3 miesięczną gwarancję oraz możliwość dokupienia dodatkowo specjalnego ochronnego szkła hartowanego, które nakleimy na Twój tablet za Ciebie. Dzięki temu zmniejszysz ryzyko ponownego uszkodzenia swojego tabletu!

Proces wymiany szybki nazywany również regeneracją wyświetlacza, to odnowienie które przez wymianę samej szklanej części elementu wyświetlacza. Proces wymiany jest batrdzo skomplikowanym oraz precyzyjnym procesem wymagającym specjalistycznych maszyn i narzędzi do jego wykonania oraz umiejętności które posiadamy.

Nasi serwisanci dzięki posiadaniu wielu lat doświadczenia doskonale radzą sobie ze wszystkimi urządzeniami i dbają z największą starannością o odnowienie Twojego tabletu jak nikt inny dzięki czemu masz pewność jakości naszych usług.

Twój tablet, gdy tylko znajdzie się w naszym serwisie, sprawdzany jest pod kątem podstawowych funkcji które możemy sprawdzić w jego aktualnym stanie. Sprawdzamy takie parametry jak: reakcja dotyku, wyświetlane kolory i jasność, sprawność czujników zbliżeniowych, kamery przednie oraz tylne, port ładowania oraz komunikacji z komputerem i stan obudowy.

Warunkiem do wykonania oferowanej usługi jest w pełni sprawny wyświetlacz LCD z warstwą ekranu dotykowego. Jeżeli inne komponenty urządzenia są niesprawne prosimy o wcześniejszą informacje jeszcze przed wysłaniem tabletu. W przypadku gdy zauważymy problem z którymś z elementów przed przystąpieniem do naprawy skontaktujemy się z Tobą w celu wyjaśnienia bądź rozszerzenia zakresu przeprowadzanej usługi naprawy tabletu.

Nasza oferta to:

  • Nowa szybka do Twojego tabletu wraz z wymianą
  •  3 miesięczna gwarancja na wykonaną usługę
  • Test podstawowych funkcji tabletu przed i po wykonaniu usługi naprawy

 

Oznaczenia modelu:

SM-T230

SM-T235

SM-T335

SM-T530

SM-T330