Z powodów zdrowotnych serwis zamknięty do dnia 30.11.2021r.
Due to health reasons, the service is closed until 30.11.2021

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy S8, S8 Plus

Napisane Jun 11, 2019 przez Administrator

Wymiana uszkodzonego wyświetlacza w Samsung Galaxy S8 oraz S8 Plus

Naprawiamy uszkodzone wyświetlacze w telefonach Samsung S8 i S8 Plus. Do produkcji wyświetlacza w tym modelu wykorzystano dwie tafle szkła, które otoczone zostały aluminiową ramką.

Naprawa Galaxy S8 i S8 plus

Wymiana wyświetlacza jest skomplikowana i wymaga odpowiednich narzędzi oraz wiedzy i umiejętności. Dlatego nie zaleca się wymiany na własną rękę ponieważ można przypadkowo uszkodzić inne elementy telefonu a przez to narazić się na dodatkowe koszty. W przypadku uszkodzonego wyświetlacza najlepiej wykonać usługę wymiany w profesjonalnym serwisie GSM.

U nas otrzymasz najwyższej jakości usługę z gwarancją satysfakcji . Czas jego naprawy jest uzależniony m.in. od aktualnej kolejki i dostępnych części, przeciętny czas wymiany wynosi około 3h. Co istotne , podczas wymiany wyświetlacza w Samsungu Galaxy S8 oraz S8 + wykorzystujemy podzespoły najwyższej jakości oraz profesjonalnych narzędzi.

Gwarancja na naprawę telefonu Samsung S8 i S8 Plus

Na usługi wykonane w naszym serwisie dajemy 12 miesięcy gwarancji , możemy sobie na to pozwolić bo wymiana wyświetlaczy to nasza specjalność od lat a jakość elementów używanych do naprawy jest najwyższej jakości.

Czy można wymienić uszkodzoną szybkę w Samsung S8 i S8 Plus?

Tak, naprawiamy zarówno uszkodzone szybki wyświetlacza jaki i uszkodzone wyświetlacze oraz uszkodzone ekrany dotykowe , baterie , złącza w telefonie Samsung S8 i S8 Plus.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Samsung S8?

Koszt jest uzależniony od użytych części zamiennych ustalonych indywidualnie z klientem dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz na naszej stronie www.

Gdzie naprawić telefon Samsung Galaxy S8 i S8 plus?

Zapraszamy do naszego serwisu "NR6.pl" znajdujemy się na ulicy Ciołka 35 lokal 100 bezpośrednio przy słynnym "Bazarze Koło" na Warszawskiej Woli