Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy S8, S8 Plus

Napisane Jun 11, 2019 przez Administrator

Wymiana uszkodzonego wyświetlacza w Samsung Galaxy S8 oraz S8 Plus

Naprawiamy uszkodzone wyświetlacze w telefonach Samsung S8 i S8 Plus. Do produkcji wyświetlacza w tym modelu wykorzystano dwie tafle szkła, które otoczone zostały aluminiową ramką.

Naprawa Galaxy S8 i S8 plus

Wymiana wyświetlacza jest skomplikowana i wymaga odpowiednich narzędzi oraz wiedzy i umiejętności. Dlatego nie zaleca się wymiany na własną rękę ponieważ można przypadkowo uszkodzić inne elementy telefonu a przez to narazić się na dodatkowe koszty. W przypadku uszkodzonego wyświetlacza najlepiej wykonać usługę wymiany w profesjonalnym serwisie GSM.

U nas otrzymasz najwyższej jakości usługę z gwarancją satysfakcji . Czas jego naprawy jest uzależniony m.in. od aktualnej kolejki i dostępnych części, przeciętny czas wymiany wynosi około 3h. Co istotne , podczas wymiany wyświetlacza w Samsungu Galaxy S8 oraz S8 + wykorzystujemy podzespoły najwyższej jakości oraz profesjonalnych narzędzi.

Gwarancja na naprawę telefonu Samsung S8 i S8 Plus

Na usługi wykonane w naszym serwisie dajemy 12 miesięcy gwarancji , możemy sobie na to pozwolić bo wymiana wyświetlaczy to nasza specjalność od lat a jakość elementów używanych do naprawy jest najwyższej jakości.

Czy można wymienić uszkodzoną szybkę w Samsung S8 i S8 Plus?

Tak, naprawiamy zarówno uszkodzone szybki wyświetlacza jaki i uszkodzone wyświetlacze oraz uszkodzone ekrany dotykowe , baterie , złącza w telefonie Samsung S8 i S8 Plus.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Samsung S8?

Koszt jest uzależniony od użytych części zamiennych ustalonych indywidualnie z klientem dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz na naszej stronie www.

Gdzie naprawić telefon Samsung Galaxy S8 i S8 plus?

Zapraszamy do naszego serwisu telefonów "NR6.pl" znajdujemy się na ulicy Prymasa Tysiąclecia 76d na Warszawskiej Woli