Samsung Galaxy Fold oficjalnie we Wrześniu

Napisane Jul 25, 2019 przez Administrator

Samsung ulepszył wadliwą wersję Galaxy Fold a urządzenia ma trafić na rynek już we wrześniu 2019 roku. Komunikat prasowy podany przez producenta dokładnie objaśnia nałożone poprawki wprowadzone przez firmę Samsung.

Samsung Galaxy Fold oficjalnie we Wrześniu

A mowa tutaj o ulepszeniach takich jak:

  • Górna warstwa ochronna wyświetlacza "Infinity Flex Display" została przedłużona poza ramkę, przez co widać, że stanowi integralną część struktury wyświetlacza i nie jest przesuwana.
  • Górna i dolna część zawiasu została wzmocniona nakładkami ochronnymi dla dodatkowego wzmocnienia ekranu.
  • Dodatkowe metalowe warstwy pod wyświetlaczem "Ininity Flex" zostały dodane aby wzmocnić ochronę i stabilność wyświetlacza.
  • Przestrzeń między zawiasem a korpusem Samsung Galaxy Fold została zmniejszona do minimum.

 

Galaxy Fold Oficialne Zdjęcie

Zoptymalizowana została również nakładka UX składanego telefonu Samsung Flex. Ostatnie poprawki są przygotowywane na ostatnią chwilę bo jak zapowiedział producent na wybranych rynkach pojawi się już we wrześniu tego roku. Szczegóły dostępności oraz zapewne ceny poznamy wkrótce.

Galaxy Fold całkowicie zmienia wygląd standardowego smartfona, zmienia sposób interakcji z telefonem, komunikację i doświadczenia życia codziennego. Precyzyjne dopracowanie, smukłe i zamknięte w wyglądające luksusowo z zachowaniem najwyższej jakości wykończenia oraz użytych materiałów Galaxy Fold pozwala całkowicie dać się pochłonąć w tym, czego potrzebujesz, gdziekolwiek jesteś, a wszystko to w Twojej dłoni. Bezpośrednio na ekranie Twojego smartfona zarówno w jednej ręce gdy jest złożony lub po rozłożeniu na całkowitym ekranie. Wiele aplikacji naraz dzięki Galaxy Fold możesz przeglądać wykresy podczas rozmowy wideo i szukać informacji w jednym czasie.
Cytuje producent "Samsung"

Kiedy Samsung Galaxy Fold w Polsce?

Tego dokładnie producent nie określił w swoim raporcie. Jak na razie pozostaje nam czekać do września.

Zdjęcia Samsung Galaxy Fold: