Z powodów zdrowotnych serwis zamknięty do dnia 30.11.2021r.
Due to health reasons, the service is closed until 30.11.2021

Wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 7

Napisane Dec 14, 2019 przez Administrator

Wymiana Szybki Xiaomi Redmi Note 7

Naprawa telefonu marki Xiaomi Redmi Note 7 kolor czarny.

Wymiana wyświetlacza w telefonie polega na profesjonalnym otworzeniu telefonu następnie odseparowaniu wyświetlacza od ramki telefonu oraz montażu nowego wyświetlacza.

Cała naprawa w przypadku dostępności części trwa 30minut.

Samodzielne próby naprawy telefonu Xiaomi może wiązać się z ryzykiem uszkodzenia wielu elementów takich jak taśmy, złącza, baterii oraz innych podzespołów przez co koszt naprawy będzie znacznie wyższy niż w przypadku naprawy w serwisie samego wyświetlacza.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług dzięki czemu zachowasz wszystkie właściwości swojego telefonu oraz funkcjonalność potrzebną do korzystania z telefonu.

Ile kosztuje wymiana szybki w Xiaomi Redmi Note 7?

Koszt naprawy jest zależny od modelu telefonu oraz użytych podzespołów do naprawy.

Całkowity koszt naprawy w przypadku telefonu Xiaomi Redmi Note 7 nie jest większy jak 250zł

Naprawiamy również inne modele marki Xiaomi cennik znajduje się na poniższej stronie, a wykonujemy naprawy takie jak wymiana wyświetlacza LCD, naprawa złącza ładowania, wymiana baterii, odblokowanie bootloadera, naprawa po zalaniu.

Serwis Xiaomi cennik napraw

Naprawa złącza ładowania Xiaomi Redmi Note 7

W Twoim smartfonie przestała działać ładowarka, wtyk ładowarki luźno wchodzi do telefonu bądź wypada z telefonu? Telefon przerywa ładowanie? To częste objawy uszkodzonego złącza ładowania w telefonie.

Naprawiamy takie usterki tego samego dnia wystarczy że dostarczysz swój telefon do naszego serwisu, a usterkę usuniemy szybko i sprawnie. Nie potrzebujesz zakupu nowego telefonu ponieważ koszt naprawy nie jest znaczny i nie przekracza wartości telefonu.

Port ładowania jest bardzo narażony na uszkodzenia mechaniczne przez co ta usterka przydaża się w telefonach bardzo często. Wystarczy chwila nie uwagi i złącze ładowania potrafi się przełamać.

Wymiana baterii w telefonie Xiaomi Redmi Note 7

Bateria w ciągłej eksploatacji przy normalnym użytkowaniu potrafi nie wytrzymać dwóch lat często należy ją wymienić w zależności od intensywności korzystania z telefonu. W telefonie Xiaomi Redmi Note 7 bateria jest schowana pod tylną klapką baterii która jest integralną częścią telefonu samemu nie mamy możliwości wyjęcia i wymiany zużytej baterii na nową. Potrzebny jest profesjonalny sprzęt oraz umiejętności napraw telefonów i ich budowy. Służymy pomocą w wymianie zużytej baterii w Twoim telefonie. Wymiana trwa zazwyczaj od kilkunastu minut do paru godzin w zależności od tego jakie obłożenie pracy mamy na aktualny dzień.  Zapraszamy do naszego serwisu telefonów Xiaomi w Warszawie gdzie uzyskasz specjalistyczne wsparcie techniczne dotyczące Twojego uszkodzonego telefonu.

Wymiana tylnej obudowy / klapki Xiaomi Redmi Note 7

Telefon upadł i uległa uszkodzeniu tylna klapka baterii w Twoim telefonie? Nie martw się koszt wymiany klapki to zaledwie 150zł a telefon będzie znów wyglądał jak przed uszkodzeniem. Pęknięta klapka baterii w telefonie Xiaomi Redmi Note 7 to druga z najczęstszych uszkodzeń telefonu który trafia do naszego serwisu każdego dnia. Klapka przytwierdzona jest do korpusu telefonu oraz posiada elementy które są połączone do płyty głównej telefonu nie zalecamy naprawy na własną rękę gdyż grozi to uszkodzeniem taśmy łączącej czujnik linii papilarnych z płytą główna a co za tym idzie większymi kosztami naprawy.

No tags added.