Wymiana szybki wyświetlacza Samsung A3

Napisane Dec 9, 2016 przez Administrator

Wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy A3

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego serwisu w Warszawie, który zajmie się wymianą szybki w Twoim telefonie Samsung Galaxy A3, to trafiłeś na odpowiednie miejsce. Nasza firma oferuje kompleksową naprawę urządzeń mobilnych, w tym także telefonów marki Samsung.

Wymiana szybki jest jednym z najczęstszych problemów, z którymi spotykają się użytkownicy telefonów. Uszkodzenia szybki mogą wynikać z upadku, uderzenia, nacisku czy też innych czynników zewnętrznych. Wymiana uszkodzonej szybki jest niezbędna, ponieważ może ona powodować problemy z dotykiem ekranu czy też utrudniać korzystanie z telefonu.

W naszym serwisie stosujemy jedynie oryginalne części, co gwarantuje ich wysoką jakość i długą żywotność. Wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy A3 odbywa się szybko i sprawnie, a urządzenie oddajemy do rąk klienta w jak najlepszym stanie.

W naszej ofercie znajdziesz także wiele innych usług związanych z naprawą telefonów. Oferujemy między innymi wymianę wyświetlacza, naprawę baterii, wymianę przycisków, naprawę gniazd ładowania oraz wiele innych. Wszystkie usługi wykonywane są przez doświadczonych techników, którzy posiadają specjalistyczną wiedzę i narzędzia do pracy.

Dbamy o to, aby każdy klient był zadowolony z naszych usług. Nasze ceny są konkurencyjne, a czas naprawy staramy się jak najbardziej skrócić, aby klient nie musiał czekać zbyt długo na swoje urządzenie.

Jeśli potrzebujesz wymiany szybki w swoim telefonie Samsung Galaxy A3 w Warszawie, skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zawsze służymy fachową pomocą.

Naprawiamy zbitą szybkę w telefonie Samsung A3 zarówno kolor biały jak i niebieski.

Nowa szybka jest wklejana tak jak to robi fabrycznie producent za pomocą sprawdzonych technologii.

Dzięki czemu zachowujesz wszystkie właściwości wyświetlacza i ekranu dotykowego w telefonie.

 

Oznaczenia modelu:

Galaxy A3 LTE, SM-A300YZ, SM-A300FU, SM-A300FZ, SM-A300M, SM-A300Y

 

Szybka w telefonie Samsung A3 jest zespolona z wyświetlaczem przez co naprawa jej wymaga specjalistycznego sprzętu. Nie zalecamy podejmowania próby naprawy gdyż może to skutkować uszkodzeniem wyświetlacza, a wtedy koszt będzie znacznie wyższy niż w przypadku wymiany samej szybki.

Wyświetlacz AMOLED stosowany w większości telefonów marki Samsung jest bardzo delikatny, a szybka ma za zadanie stabilizować i chronić wyświetlacz przed uszkodzeniem.

Upadek telefonu z niewielkiej wysokości może skutkować uszkodzeniem wyświetlacza, a wtedy należy wymienić cały ekran. Główne objawy uszkodzenia wyświetlacza to brak obrazu lub plama zmieniająca kolor co objawia się tym że ekran przestaje działać i nie mamy już dostępu do zawartości danych telefonu.

Wymieniamy również wyświetlacze jak i same szybki pęknięte czy też uszkodzone w sposób nie naturalny.