Marka LG zmienia swój wizerunek!

Napisane Apr 12, 2020 przez Administrator

W ostatnim czasie często się wspomina o nowym smartfonie LG, który będzie nową serią, jaką zastąpi LG G. Razem z nią, na pewno powitamy nowszą stylizację.
 
Przyszły model otrzyma bardziej odświeżoną stylizację, co będzie wtedy można przyjąć za chęć zauważalnego odcięcia się od wcześniejszych flagowców. W markowej zapowiedzi o " wydobywaniu z historii kultowych modeli LG" oraz o "wprowadzeniu przewagi konkurencyjnej" - co wpisuje się w poprzednie wieści o reaktywacji LG Chocolate.

Jak na razie jest wiadomo o proponowanym przez stylistów koncernu wyglądzie tylnej ścianki. Aparat fotograficzny ma dostać kształt zwany "KROPLA DESZCZU". Wszystkie szczegóły aparatu będą od siebie oddzielone. Najważniejszy moduł będzie miał leciutko wypukłą osłonę, która będzie w kształcie soczewki.Na pewno będzie ona wykonana z szafirowego szkła, gdyż wygląda na bardzo szczególnie narażoną na zarysowania:ciężar odłożonego na płasko telefonu spoczywa w jednym punkcie.

Inne pozostałe obiektywy oraz dioda LED zostaną już zrobione z tylnym panelem obudowy i umieszczone poniżej głównego modułu, w równych odstępach.

Także się pojawi również 3D Arc Design. Co to więc oznacza? Znaczy to,że zarówno tylny,jak i przedni panel telefonu otrzymają delikatnie zaokrąglone brzegi, płynnie przechodzące w boczną ramkę.Ma to zagwarantować wygodne i przyjemne doznania podczas trzymania telefonu. Całość na szkicu - prezentuje się prestiżowo i przyjemnie dla oka.

No tags added.